Tel: +90 (262) 323 02 02

BÖLÜMLERİMİZ

Medikal Estetik Birimi

Medikal Estetik, cerrahi dışındaki tüm estetik amaçlı uygulamalardır.Cerrahi yöntemlerle karşılaştırıldığında yapılan işlemin kısa sürmesi,anestezi gerektirmemesi,iyileşme süreci olmaması günlük hayata hemen dönülebilmesi en önemli avantajlarıdır. Bu yeni teknikler ile istenmeyen tüylerden,kırışıklıklardan,selülitlerden,derin çizgilerden veya lekelerden kurtulmak çok kolay ve tehlikesiz şekilde mümkün olabiliyor.

Medikal Estetik Birimimizde verilen hizmetlerimiz ;

 

Lazer Epilasyon

Fraksiyonel Lazer

Saç Ekimi

Dolgu

Kalıcı Makyaj

Lipoliz

Mezoterapi (Saç /Yüz)

Soğuk Lipoliz ve Kavitasyon

Cilt Bakımı

Kimyasal Peeling

Cilt ve Akne Tedavileri

Dermoterapi

PRP

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı ve sağlıklı yoludur. Epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer tekniği ile lazer ısısı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür.  Özel Kocaeli Tıp Merkezi Sağlık Müdürlüğünce onaylı olan ALEXANDRİTE ve DİOT cihazları ile uygulama yapmaktadır.

Bir daha tüleyinizi almak zorunda olmayacağınızı, cımbız veya ağda kullanmayacağınız düşünün ve bu konforla sizde tanışın...

Fraksiyonel Lazer

Sivilce, yara, yanık veya kesik izlerinin tedavisi ve cildin üst tabakasında sıkılaşma, toparlanma, kırışıklıkların giderilmesinde son yıllarda kullanılan etkili çözümlerden biridir. Uygulama anestezi gerktirmeyen, ağrısız bir işlemdir.

Uygulama Alanları: Akne/Sivilce izleri - Ameliyat izleri - Yanık,yara izleri tedavisi - Cilt Gençleştirme tedavisi - Cilt Çatlakları Tedavisi - Yaşlılık ve Güneş lekelerinin tedavisi

Botox

Botox (Botilinum Uygulamaları) (tıklayınız)

Dolgu

Dolgu (Yüz & Dudak) (tıklayınız)

PRP

PRP (tıklayınız)

Mezoterapi

Mezoterapi (tıklayınız)

Örümcek Ağı/Yüz Germe

Threadlift (Ameliyatsız Yüz Germe) (Örümcek Ağı ve Altın İp) (tıklayınız)

Saç Ekimi

Saç Ekimi (tıklayınız)


Bölüm HekimlerimizCopyrights ©2014 Kocaeli Tıp Merkezi