Tel: +90 (262) 323 02 02

HEKİMLERİMİZ

Hekimlerimiz
Acil Servis

Dr.Ülker Sayar

Dr.Ülker Sayar Acil Servis Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Ahmet Yesevi Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : ...
Yabancı Dil : İngilizce, Rusça
ÖZGEÇMİŞ
1976 Konya-Çumra doğumlu olan Dr. Ülker SAYAR, evli ve 2 çocuk babasıdır. 1992 yılında Çumra Cumhuriyet Lisesinden mezun olan Dr. SAYAR, 1993-2000 yıllarında –Ahmet Yesevi Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 2000-2002 -Şırnak Devlet Hastanesi (Acil Servis) 2004-2007 –Körfez Devlet Hastanesi (Acil Servis)’nde görev yapmıştır. 2007 yılından den bu yana kurumuz Acil Servisinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Dr.Kaan Acar

Dr.Kaan Acar Acil Servis Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi :
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : ....
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

Dr.Fehmi Cengiz

Dr.Fehmi Cengiz Acil Servis

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : ...
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ
1964 Erzincan İlç doğumludur. Evli ve 2 kız evlat babası olan hekimimiz Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Daha önce Diyarbakır Merkez Akveran Sağlık Ocağı, Körfez Grup Başkanı, Kocaeli Sağlık Müdürlüğü Çevre Sağlığı Şube Müdürü, Körfez Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı, Körfez Devlet Hastanesi Acil, Körfez Özel Marmara Hastanesi OSGB İşyeri Hekimliği yapan hekimimiz 2013ten bu yana Tıp merkezimizde Acil Hekimi olarak çalışmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı

Dr.Dt. Burak HAMZAÇEBİ - Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı

Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı
Yabancı Dil : ingilizce
ÖZGEÇMİŞ

1984 yılı Zonguldak doğumudur. 2002 YILINDA Zonguldak Fen Lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans öğrenimine başlamıştır. 2007 yılında Diş Hekimi ünvanı alan Hamzaçebi 2012 yılında Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimini tamamlamıştır. Doktora eğitimi süresince Araştırma görevlisi olarak mesleki tecrübe kazanan Uzman Doktor özel bir diş polikliniğinde de diş hekimliği yapmıştır. 2015 yılı itibariyle kurumumuzda hastalarına hizmet vermektedir.

*Dişeti Hastalıkları Cerrahi Tedavileri,

*İmplant Uygulamaları,

*Estetik dişeti Cerrahileri,

*Tüm Oral Cerrahi Tedaviler,

*Lazer ile Dişeti tedavisi,

Gömülü 20 yaş Diş işlemleri alanında hizmet vermektedir.

Dr.Dt.Neşe EREN - Ortodonti Uzmanı

Dr.Dt.Neşe Eren Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Gazi Üniversitesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1981 Konya Doğumlu Olan Neşe Eren 2003 yılında Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.2003 – 2009 yılları arasında Gazi Üniversitesinde Ortodonti doktorasını tamamlamış ve 2 yıl kadar Amerikada yaşamını sürdürmüştür. Diş Doktoru Ortodontist Neşe Eren, Ortodonti tedavisinin dişlerin düzen bozukluklarını ve çenelerde oluşan iskeletsel problemleri düzeltmek amacıyla uygulanan diş hekimliği dalı olduğunu ifade ederken, ortodontik amaçlı kullanılan tellerin ve uygulamaların ağız içinde meydana gelen çapraşıklığı, düzgün olmayan dişleri, uygun şekilde oturmayan çeneleri düzeltmek için kullanıldığını belirtiyor. Evli ve bir çocuk annesi olan Neşe Eren ilimizde Özel Kocaeli Tıp Merkezinde hastalarına hizmet verecektir.

Dr.Dt.Murat CORTCU - Çocuk Diş Hekimi (Pedodontist)

Dr.Dt.Murat CORTCU - Çocuk Diş Hekimi (Pedodontist)

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Ondokuz Mayıs Üniversitesi Pedodonti Anabilimdalı
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

1986 yılı Kastamonu doğumludur. Evli ve bir iki çocuk babasıdır. İlkokul, ortaokul  ve Liseöğrenim hayatı Kastamonu'da geçen Uzman Dr. Dt. Murat CORTCU 2009 yılında Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığı ve Doktorasını 2009-2016 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Anabilimdalı'nde tamamlamıştır. Uzmanlığını ve Doktorası sırasısında aynı zamanda Ondokuz Mayıs Üniversitesİ'nde hizmet veren CORTCU Ağustos 2017'den buyana kurumumuzda hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

*Flor Uygulaması

*Fissür Uygulaması ve Çocuk Dolguları

 *Sabit ve Haraketli yer Tutucular,

*Genel Anestezi ile yapılacak Çocuk Diş Tedavileri

alanlarında hizmet vermektedir.

Dt. Mustafa Aydın ÖZER -Diş Hekimi

Dt. Mustafa Aydın Özer Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : ...
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Dt. Mustafa Aydın ÖZER 1986/Malatya doğumludur.Lise eğitimini 2000-2004 Ankara Aydınlık evler Lisesinde tamamlayan Dt. Özer, 2005-2010 yıllarında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2010-2011 Erzurum Jandarma Komutanlığı (Revir) 2011-2013 Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapmış, şuan merkezimizde hastalarına hizmet vermektedir.

Dt. Öznur SOYSAN - Diş Hekimi

Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : ...
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1971 Gölcük doğumludur. 1 kız çocuğu annesi olan Hekimimiz 1995 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezundur. 1997-2007 yılları arasında Özel Körfez Marmara Hastanesi, 2007-2008 Konak Hastanesi, 2008-2011 yıllarında kendi özel muayenehanesi, 2011-2012 Özel Şifa Tıp Merkezi(Gebze) de görev yapan Hekimimiz 2012den bu yana Kocaeli Tıp Merkezinde hizmet vermektedir.

Dt. Havva Burla KAYAHAN -Diş Hekimi

Diş Hekimi Havva Burla KAYAHAN

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Yakın Doğu Üniversitesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer :
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

İzmit doğumludur. Muammer Dereli Fen Lisesi mezunu olan Diş Hekimi Havva Burla KAYAHAN Yakındoğu Üniversitesi Diş Hekimliği  bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Kanal tedavisi, Dolgu, Diş taşı temizliği vb. gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Akupunktur

Uzm. Dr. Ergün Turan

Dr. Ergün Turan Akupunktur

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

Dr.Ergün TURAN 1958 Bolu –Mengen doğumludur.1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 de İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon dalında ihtisasını tamamlamıştır. (1998-2010)Gebze Devlet Hastanesi- (2010-2012) Özel Boğaziçi Hastanesinde çalışmış ve Sağlık idaresi Hasta Yönetimi ile ilgili Yüksek Lisans yapmıştır. 1986 dan beri akupunktur ile ilgilenmeye başladı. -Akupunktur Derneği Dr.Nuzhet Ziyal yönetiminde düzenlediği ve bir buçuk yıl süren programını tamamladı. -1995 yılında Sağlık Bakanlığından Akupunktur Sertifikası Aldı. -1998 – 2012 yılına kadar Gebzedeki muayenehanesinde hasta kabulü yapan Dr.Ergün Turan "Akademik Akupunktur Derneği"nin Dr.Mehmet Abut yönetiminde düzenlediği "Kulak Akupunkturu ile Tedavi" kurslarına katıldı. "İstanbul Akupunktur Derneği"nin düzenlediği Jefry Dannin " Yüzeysel Akupunktur ve Bebek Akupunkturu" kurslarına katılan Dr.Ergün Turan Lazer ile Akupunktur eğitimide almış olup tedavilerinde Lazer yönteminide kullanmaktadır. Kineziyoloji eğitimi de alan Akupunktur doktorumuz Tıp merkezimizde Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzm. Dr. Hatice ERGÜNER

Uzm. Dr. Hatice Ergüner Akupunktur

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

1995 Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Hatice ERGÜNER 2003te Kocaeli Üniversitesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dalında ihtisas eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Akupunktur alanındaki uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Hipnoz alanındaki uzmanlığını Yeditepe Üniversitesindeki eğitimleriyle tamamladıktan sonra Akupunktur ve Hipnoz dallarında da uzmanlaşarak batı tıbbını, tamamlayıcı tıpla bütünleştirmiştir. Tıbbi ilgi alanları; El rehabilitasyonu, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon olan hekimin Diğer ilgi alanları: -Akupunktur -Hipnoz -Proloterapi -Nöral terapi -Ozon tedavisi -Kök Hücre tedavisi

Anestezi ve Reanimasyon

Dr.Ergün Turan

Dr.Ergün Turan Anestezi ve Reanimasyon

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ
Dr.Ergün TURAN 1958 Bolu –Mengen doğumludur.1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 de İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon dalında ihtisasını tamamlamıştır. (1998-2010)Gebze Devlet Hastanesi- (2010-2012) Özel Boğaziçi Hastanesinde çalışmış ve Sağlık idaresi Hasta Yönetimi ile ilgili Yüksek Lisans yapmıştır. 1986 dan beri akupunktur ile ilgilenmeye başladı. -Akupunktur Derneği Dr.Nuzhet Ziyal yönetiminde düzenlediği ve bir buçuk yıl süren programını tamamladı. -1995 yılında Sağlık Bakanlığından Akupunktur Sertifikası Aldı. -1998 – 2012 yılına kadar Gebzedeki muayenehanesinde hasta kabulü yapan Dr.Ergün Turan "Akademik Akupunktur Derneği"nin Dr.Mehmet Abut yönetiminde düzenlediği "Kulak Akupunkturu ile Tedavi" kurslarına katıldı. "İstanbul Akupunktur Derneği"nin düzenlediği Jefry Dannin " Yüzeysel Akupunktur ve Bebek Akupunkturu" kurslarına katılan Dr.Ergün Turan Lazer ile Akupunktur eğitimide almış olup tedavilerinde Lazer yönteminide kullanmaktadır. Kineziyoloji eğitimi de alan doktorumuz Tıp merkezimizde Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Beslenme ve Diyet

Dyt.Ercan Kaplan

Dyt.Ercan Kaplan Beslenme ve Diyet Uzmanı

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Üniversitesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer :
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1970 Sivas doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır. İlköğretim ve lise öğrenim hayatı Ankarada geçen Diyetisyen Ercan KAPLAN Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra 5 sene özel bir Catering şirketinde çalışmıştır. 2000-2010 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Başdiyetisyen iken aynı zamanda Derbent MYOda Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. 2010-2012 yıllarında Acıbadem Hastanesinde görev yapan Diyetisyen Ercan KAPLAN 2012den buyana kliniğimizde hastalarına hizmet vermektedir.

 

 

 

Özel Uzmanlık & Çalışma Alanları 

 • Yaşam koçluğu 
 • Diyabet Diyetisyenliği 
 • Nefroloji (böbrek hastalıkları) diyetisyenliği -
 • Çocuk beslenmesi 
 • Gebe beslenmesi 
 • Toplu beslenme ve kurum beslenmesi danışmanlığı 
 • Sporcu beslenmesi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op.Dr. Kemal KEŞMER

Op. Dr. Kemal Keşmer

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Op.Dr.Kemal Keşmer , 1965 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesinde doğmuştur. İlköğrenimini Tirebolu’da 1976 yılında tamamladıktan sonra, 1979 yılında Trabzon Kanuni Karma Ortaokulu’nu bitirmiştir. 1982 yılında Trabzon Lisesi’nden mezun olmuştur.

1982-88 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde öğrenim gördükten sonra, mecburi hizmetini Kütahya’nın Domaniç ilçesi Çarşamba Sağlık Ocağı’nda 1990 yılında bitirmiştir. 1991 yılına kadar Tunçbilek Kömür Madeni’nde işyeri hekimliği yapmıştır. Uzmanlık eğitimini 1992-1997 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği’nde tamamlamıştır.  Uzmanlığı sırasında 1996 yılında 3 ay süreyle Marmara Üniversitesi Beyin Cerrahi Kliniği’nde Prof.Dr.Necmettin Pamir’in yanında staj yapmış ve mikroşirürji laboratuarında çalışarak mikroşirürji öğrenmiştir.

Askerliğini İzmir Hatay Askeri Hastanesi’nde 1999 yılında tamamladıktan sonra İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde 2002 yılına kadar beyin cerrahi uzmanı olarak çalışmıştır. Daha sonra sırasıyla İzmir Buca SSK Hastanesi, İzmir Tepecik SSK Hastanesi, Kocaeli Karamürsel SSK Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi, Kocaeli Seka Devlet Hastaneleri’nde beyin cerrahisi uzmanlığı yapmıştır.

2011 yılında devlet memurluğundan ayrılarak Özel Kocaeli Akademi Hastanesi’ne geçmiştir. 2015 yılında Kocaeli Medicalpark Hastanesi’nin açılışından itibaren orada çalışmaya başlayan Keşmer Eylül 2017 itibariyle Tıp Merkezimizde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaleti’nde  University of Miami’de altı ay süreyle misafir cerrah olarak çalışmıştır. 2004 yılında İsveç’in başkenti Stockholm’de Karolinska Enstitüsü’nde ve 2007 yılında Güney Afrika Durban Üniversitesi’nde misafir cerrah olarak bulunmuştur.

2012-14 yılları arasında Kocaeli Tabip Odası Başkanlığı yapmıştır. 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü’nden mezun olmuş, 2016 yılında Görsel İletişim Tasarımı Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde İletişim Yüksek Lisansı’na devam etmektedir.

İngilizce bilmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 

Cildiye

Uzm. Dr. Sefer NAMLI

Uzm. Dr. Sefer NAMLI

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

Dr. Sefer NAMLI 1970 Bolu doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.1993 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir. Deri ve Zührevi Hastalıklar alanındaki ihtisasını 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi'nde tamamlayan Namlı 2003-2010 yılları arasında da Özel Kocaeli Tıp Merkezi'nde hastalarına hizmet vermiştir. 2010 yılından sonra bir dönem kendi özel muayenehanesinde hizemt veren Dr. Sefer NAMLI yeniden kliniğimizde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Dr. Sefer NAMLI aynı zamanda işyeri hekimliğide yapmaktadır.

Çocuk Sağlığı Hastalıkları

Uzm.Dr.Hülya Göçük

Uzm.Dr.Hülya Göçük Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi :
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : 1990-Karadeniz Teknik Üniversitesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

1966 Manisa doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesinde uzmanlığını tamamlayan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr. Hülya Göçük merkezimizde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzm.Dr.Sevil ÖZTÜRK

Uzm. Dr. Sevil ÖZTÜRK Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Dr. Sevil ÖZTÜRK 1983 Eskişehir doğumlu, evli ve bir çocuk annesi. İlk ve orta öğrenimini  Eskişehir'de tamamlayan Öztürk Eskişehir Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmış ve 2007'de başarıyla mezun olmuştur.2014'te Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde pediyatri ihtisasinı tamamlayan ve 2 sene mecburi hizmetini Karaman Devlet hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr. Sevil ÖZTÜRK 2016 Temmuz ayından itibaren kurumumuzda hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Uzmanlık & İlgi Alanları

 • Yenidoğan ve Prematüre Bebek izlemi
 • Sağlam Çocuk İzlemi
 • Astım ve Allerjik Hastalıklar
 • Çocuklarda beslenme, büyüme ve gelişme takibi
 • Emzirme Danışmanlığı
 • Çocukluk Çağı Sık Görülen Hastalıkları
 • Aşılama
 • Uyku Sorunları ve Çözümleri
 • Ergen Sağlığı

Yazıları

Bebekler ve Yaz Mevsimi

Ağlayan Bebekler ve İnfantil Kolik

El Ayak Ağız ve Herpangina Hastalığı

Ateşli Çocuğa Yaklaşım

Bebek Bakımı ve Beslenme Önerileri

Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

Dahiliye

Uzm.Dr.Serdar Kurnaz

Uzm.Dr.Serdar Kurnaz Dahiliye

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer :
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ
Dr. Serdar KURNAZ 1978 Sakarya doğumludur. Lise eğitimini Sakarya Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimini tamamlamıştır. 2002 yılında Sakarya da Sağlık ocağı hekimliği 2004-2009 yılında S.B. Hasaki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2010-2012 S.B Giresun Bulancak Devlet Hastanesi 2012-2013 Özel Giresun Kale Tıp Merkezinde görev yapan yapan Dr.Serdar Kurnaz, şuan Özel Kocaeli Tıp Merkezinde hastalarına tam zamanlı olarak hizmet vermektedir.

Enfeksiyon Hastalıkları

Uzm. Dr. Yusuf Yazıcıoğlu

Uzm. Dr. Yusuf Yazıcıoğlu Enfeksiyon Hastalıkları

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1970 Çankırı doğumlu, evli ve 3 çocuk babasıdır. 1988 yılında Taşköprü Lisesini bitiren Dr. Yazıcıoğlu 1994 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1998-2002 yılları arasında Kartal Eğitim ve Araştırmada Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji İhtisasını tamamlamıştır. 2002 -2011 yıllarında Kocaeli Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Kliniğinde çalışmış ve 2012den bu yana kliniğimizde kadrolu hekim olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Hatice Ergüner

Uzm. Dr. Hatice Ergüner Fizik Tedavi Rehabilitasyon

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ
1995 Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Hatice ERGÜNER 2003te Kocaeli Üniversitesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dalında ihtisas eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Akupunktur alanındaki uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Hipnoz alanındaki uzmanlığını Yeditepe Üniversitesindeki eğitimleriyle tamamladıktan sonra Akupunktur ve Hipnoz dallarında da uzmanlaşarak batı tıbbını, tamamlayıcı tıpla bütünleştirmiştir. Tıbbi ilgi alanları; El rehabilitasyonu, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon olan hekimin Diğer ilgi alanları: -Akupunktur -Hipnoz -Proloterapi -Nöral terapi -Ozon tedavisi -Kök Hücre tedavisi

Genel Cerrahi

Op. Dr. Serhat Mustafa ÇİTOĞLU

Op. Dr. Serhat Mustafa ÇİTOĞLU

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1971 İstanbul Doğumludur. Cerrahpaşa Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayan doktor Çitoğlu ihitsasını Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapmıştır.  1999 - 2013 yıllarında Gebze Devlet Hastanesinde,  daha sonra Gebze Medcity Tıp Merkezinde çalışan  Op. Dr. Serhat Mustafa ÇİTOĞLU Eylül 2015 itibariyle kurumumuzda hasta kabulüne başlamıştır.

 

 

 

 

Hizmet verdiği alanlar:

- ENDOSKOPİK İŞLEMLER
- LAPAROSKOPİK İŞLEMLER
- ANAL BÖLGE AMELİYATLARI
- TİROİD CERRAHİSİ
- MEME KANSERİ TANI VE TEŞHİSİ

 

Op. Dr. Eray Nedim ILICAK

Op.Dr.Eray Nedim Ilıcak

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

1965 Amasya doğumlu Dr. Eray Nedim ILICAK evli ve iki çocuk babasıdır. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, GATA Haydarpaşa Eğitim hastanesinde 2000 yılında ihtisasını tamamlamıştır. Daha önce 2000-2003 Ardahan Askeri Hastanesi, 2003-2005 Kıbrıs/Girne Askeri Hastanesi ve 2005-2010 Derince Askeri Hastanesinde Genel Cerrahi polikliniğinde görev yapan ILICAK, ayrıca Derince Askeri Hastanesinde Başheimlikte yapmıştır. 2010 yılından bu yana Özel Körfez Marmara Hastanesinde çalışmaktadır. 2005 yılından buyana Tıp merkezimizde yarı zamanlı olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları

Op.Dr.Mehmet Okat

Op.Dr.Mehmet Okat Göz Hastalıkları

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ
Dr. Mehmet Okat 1950 yılı Ödemiş doğumludur. 1974 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 1983 yılında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlamış göz hastalıkları uzmanı olarak Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde göreve başlamıştır. Daha sonra Van Devlet Hastanesi, İstanbul Bakırköy Devlet Hastanesinde görev yapmıştır. 2000 yılında emekli olmuş ve çeşitli özel hastanelerde çalışma hayatını sürdürmüştür.2010 yılından bugüne Tıp Merkezimizde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yrd.Doç.Dr.Öner AYNIOĞLU

Yrd.Doç.Dr.Öner AYNIOĞLU

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Yrd.Doç.Dr. Öner AYNIOĞLU 1980 Yozgat doğumlu, evli ve iki çock babasıdır. 2004 Yılında Karadeniz Teknik üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan AYNIOĞLU, 2005 YILINDA Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisasına başlamıştır. "İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu uygulaması yapılan polikistik over sendromlu kadınlarda rekombinant FSH ile yüksek saflıkta üriner FSH kullanımının karşılaştırılması" alanında tez çalışması yapmış ve bir çok sayıda ulusal ve uluslararası yayını mevcuttur. 2010-2013 yıllarında Kandıra M.Kazım Dinç Devlet Hastanesi'nde Uzman Doktor olarak hizmet veren Dr. Öner AYNIOĞLU, 2013'ten sonra Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültes'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır. 2017 Temmuz ayından itibaren kurumumuzda hizmet vermeye başlamıştır.

İLGİ ALANLARI ve HİZMETLERİ

-Genel jinekoloji

-Antenatal takip

-Riskli obstetrik(gebelik) sorunları

-İnfertilite (kısırlık)

-Endoskopik cerrahi(Laparoskopi,histereskopi)

-Ürojinekolojik(idrar sorunları) cerrahi

-Ailede üreme sağlığı danışmanlığı

-Ayrıntılı Ultrasonografi (3D)

 

 

BİLİMSEL ÇALIŞMALARI

 

Tez Çalışması :

 

-İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu uygulaması yapılan polikistik over sendromlu kadınlarda rekombinant FSH ile yüksek saflıkta üriner FSH kullanımının karşılaştırılması.

 

Kitap Bölümü: 

 

1-Ahmet Şahbaz, Öner Aynıoğlu, Hatice Işık. Ratlarda Deneysel Postoperatif Peritoneal Adezyon Modelleri.Journal of Clinical and Analytical Medicine/Kitap/Küçük Deney Hayvanlarından Rat.

 

2-Hatice Işık, Ahmet Şahbaz, Öner Aynıoğlu. Ratlarda Deneysel Endometriozis Modeli.Journal of Clinical and Analytical Medicine/Kitap/Küçük Deney Hayvanlarından Rat.

 

 

Yapılan Yayınlar:

 

a)Uluslararası

   

1-Isik H, Isik M, Aynioglu O, Karcaaltincaba D, Sahbaz A, Beyazcicek T, Harma MI, Demircan N. Are the women with Sjögren's Syndrome satisfied with their sexual activity? Rev Bras Reumatol Engl Ed. 2017 May - Jun;57(3):210-216. doi: 10.1016/j.rbre.2017.01.002. Epub 2017 Feb 8. English, Portuguese. PubMed PMID: 28535892.

 

2-Isik H, Isik M, Aynioglu O, Karcaaltincaba D, Sahbaz A, Beyazcicek T, Harma MI, Demircan N. Are the women with Sjögren's Syndrome satisfied with their sexual activity? Rev Bras Reumatol. 2016 Dec 27. pii: S0482-5004(16)30187-5. doi:10.1016/j.rbr.2016.05.009. [Epub ahead of print] English,Portuguese. PubMed PMID: 28073684.

 

3-Aynıoglu O, Isik H, Sahbaz A, Alptekın H, Bayar U. Does anticoagulant therapy improve adverse pregnancy outcomes in patients with history of recurrent pregnancy loss? Ginekol Pol. 2016;87(8):585-91. doi: 10.5603/GP.2016.0049. PubMedPMID: 27629134.

 

4-İşik H, Ergöl Ş, Aynioğlu O, Şahbaz A, Kuzu A, Uzun M. Premenstrual syndrome and life quality in Turkish health science students. Turk J Med Sci. 2016 Apr 19;46(3):695-701. doi: 10.3906/sag-1504-140. PubMed PMID: 27513243.

 

5-Isık H, Aynıoglu O, Tımur H, Sahbaz A, Harma M, Can M, Guven B, Alptekin H, Kokturk F. Is Xanthine oxidase activity in polycystic ovary syndrome associated with inflammatory and cardiovascular risk factors? J Reprod Immunol. 2016 Aug;116:98-103. doi: 10.1016/j.jri.2016.06.002. Epub 2016 Jun 6. PubMed PMID: 27295433.

 

6-Isik H, Sahbaz A, Timur H, Aynioglu O, Atalay Mert S, Balık AR, Erel O, Harma M. The Use of Thiol/Disulfide as a Novel Marker in Premature Ovarian Failure. Gynecol Obstet Invest. 2017;82(2):113 118. doi: 10.1159/000445745. Epub 2016 Apr 12. PubMed PMID: 27064983.

 

7-Sahbaz A, Cicekler H, Aynioglu O, Isik H, Ozmen U. Comparison of the predictive value of plateletcrit with various other blood parameters in gestational diabetes development. J Obstet Gynaecol. 2016 Jul;36(5):589-93. doi: 10.3109/01443615.2015.1110127. Epub 2016 Jan 13. PubMed PMID: 26758049.

 

8-Isık H, Aynıoglu O, Sahbaz A, Selimoglu R, Timur H, Harma M. Are hypertension  and diabetes mellitus risk factors for pelvic organ prolapse? Eur J Obstet Gynecol Reprod Biol. 2016 Feb;197:59-62. doi: 10.1016/j.ejogrb.2015.11.035. Epub 2015 Dec 2. PubMed PMID: 26706923.

 

9-Sahbaz A, Aynioglu O, Isik H. A guide on how to build a novel home-made part task training simulator for cervical cerclage training. J Perinat Med. 2016 Jul 1;44(5):597-8. doi: 10.1515/jpm-2015-0196. PubMed PMID: 26495921.

 

10-Işık H, Şahbaz A, Aktop Z, Erol A, Aynıoğlu O. Successful management of mad honey intoxication in a pregnant woman. J Obstet Gynaecol. 2016;36(1):60-1. doi:10.3109/01443615.2015.1041891. Epub 2015 Sep 30. PubMed PMID: 26421888.

 

11-Sahbaz A, Aynioglu O, Isik H, Gulle K, Akpolat Ferah M, Cicekler Sahbaz H. Cholecalciferol (vitamin D3) prevents postoperative adhesion formation by inactivating the nuclear factor kappa B pathway: a randomized experimental study. J Surg Res. 2015 Sep;198(1):252-9. doi: 10.1016/j.jss.2015.05.010. Epub 2015 May 14. PubMed PMID: 26038248.

 

12-Sahbaz A, Aynioglu O, Isik H, Gun BD, Cengil O, Erol O. Pycnogenol prevents peritoneal adhesions. Arch Gynecol Obstet. 2015 Dec;292(6):1279-84. doi: 10.1007/s00404-015-3764-4. Epub 2015 Jun 2. PubMed PMID: 26031774.

 

13-Aynioglu A, Aynioglu O, Altunok ES. Seroprevalence of Toxoplasma gondii, rubella and Cytomegalovirus among pregnant females in north-western Turkey. Acta  Clin Belg. 2015 Oct;70(5):321-4. doi: 10.1179/2295333715Y.0000000021. Epub 2015 Apr 29. PubMed PMID: 25923505.

 

14-Isık H, Aynıoglu O, Sahbaz A, Arıkan I, Karçaaltıncaba D, Sahin H, Köroglu M.  Can plateletcrit, an underestimated platelet parameter, be related with preterm labour? J Obstet Gynaecol. 2015;35(7):676-80. doi: 10.3109/01443615.2015.1004530. Epub 2015 Feb 18. PubMed PMID: 25692856.

 

15-Aynıoglu O, Isık H, Sahbaz A, Harma MI, Isık M, Kokturk F. Can Plateletcrit be a Marker for Recurrent Pregnancy Loss? Clin Appl Thromb Hemost. 2016 Jul;22(5):447-52. doi: 10.1177/1076029614565882. Epub 2014 Dec 29. PubMed PMID: 25550079.

 

16-Sahbaz A, Isik H, Aynioglu O, Gungorduk K, Gun BD. Effect of intraabdominal administration of Allium sativum (garlic) oil on postoperative peritoneal adhesion. Eur J Obstet Gynecol Reprod Biol. 2014 Jun;177:44-7. doi: 10.1016/j.ejogrb.2014.03.018. Epub 2014 Apr 13. PubMed PMID: 24793933.

 

17-Caliskan E, Cakiroglu Y, Aynioglu O, Ozkan S, Yucesoy I, Corakci A. Menstrual pattern and intrauterine adhesions after transuterine suture for postpartum hemorrhage. J Reprod Med. 2013 May-Jun;58(5-6):212-8. PubMed PMID: 23763005.

 

18- Isik H,  Sahbaz A, Aynioglu O, Bayar. Özmen  Ü, Cengil O, Dogan Gun B. More than an Uterotonic Agent: Oxytocin Prevents Peritoneal Adhesion. Kafkas Universitesi Veteriner Fakultesi Dergisi . may/haz2016, Vol. 22 Issue 3, p391-395. 5p.

 

 

b)Ulusal

 

1-Öner Aynıoğlu.35 Yaş Üzeri Doğum Yapan Gebelerin Demografik Özelliklerinin Değerlendirilmesi.

Kocatepe Medical Journal.2014;15(1):152-5.

2-Öner Aynıoğlu, Hatice Işık, Ahmet Şahbaz, Savaş Öz .Sağlıkta Dönüşüm Öncesi ve Sonrasında Gebe İzlemlerinin Karşılaştırılması. Bozok Tıp Derg 2014;4(2):11-5

3-Öner Aynıoğlu, Ahmet Seyit Erol, Rabia Başer, Hatice Işık, Ahmet Şahbaz. Uterin anomalisi olan gebelikte Amniotik Band Sendromu:Bir olgu sunumu.Journal of Clinical and Analytical Medicine.DOI: 10.4328/JCAM.2180.Publihed Online: 05.12.2013

 

4-Eray Çalışkan, Emek Doğer, Öner Aynıoğlu, Yiğit Çakıroğlu, Aydın Çorakçı. Heterotopic Pregnancy: A Diagnosis Which Should Be Consider More Often. J Turk Soc Obstet Gynecol. 2012; 9(Ek: 1): 30-35

 

5-Öner Aynıoğlu, Eray Çalışkan,Turgay Şimşek. Torsiyone olup akut batına yol açtığından leiomiyomektomi yapılan birinci trimester gebelik olgusu:Turkiye Klinikleri J Gynecol Obst 2010;20(4):277-80

 

6- Hatice Işık, Ahmet Şahbaz, Hakan Timur, Öner Aynıoğlu, Görker Sel, Rabia Başer, Mehmet Harma, Müge Harma. Pelvik İnflamatuar Hastalık Harici Sebeplerle Çıkartılan Rahim İçi Araçlarda Mikrobiyal Kolonizasyon Durumu. Jinekoloji - Obstetrik ve Neonatoloji Tıp Dergisi 2015; Volum: 12, Sayı: 6, Sayfa: 206-208

7- Öner Aynıoğlu , Hatice Işık, Ahmet Şahbaz. Amniotik Band Sendromu. Mediforum dergisi. 2014:1(3)

 

 

 

Sunumlar ve Posterler :

 

1-Aynur Aynıoğlu, Öner Aynıoğlu, Tarık Akar, Mehtap Aydın.Zonguldak ilindeki gebelerde Anti-HBs, Anti-HCV, Anti HIV seropozitiflik oranları. 29.ANKEM kongresi-2014

 

2-Hatice Işık, Öner Aynıoğlu, Ahmet Şahbaz, İlker Arıkan, Deniz Karçaaltınçaba, Hatice Şahin. Plateletcrit preterm doğumu tahminde bir ölçek midir?12. Ulusal Obstetri ve Jinekoloji Kongresi-2014 

 

3-Ahmet Şahbaz, Hatice Işık, Öner Aynıoğlu, Rabia Başer. Ucuz, Kolay ve Etkili Bir Laparoskopi Eğitim Seti. 6.Ege Jinekolojik Endoskopi Sempozyumu-2014.

 

4-Ahmet Şahbaz, Hatice Işık, Öner Aynıoğlu, Kemal Güngördük.Postoperatif Peritoneal Adezyonların Önlenmesinde Allium Sativum’un Etkinliği. 6.Ege Jinekolojik Endoskopi Sempozyumu-2014.

 

5-Pelvik kitle şeklinde prezente olan bir  intraabdominal benign kistik lenfanjiom olgusunun   sunumu:   8.Ulusal Obstetri ve Jinekoloji Kongresi-2010

 

6-POPQ Evre 3-4 Prolapsuslu Olgularda Vajinal Histerektomi ve Mesh kombinasyonunun Başarısının Araştırılması:  2.Ankara Ürojinekoloji Günleri-2010, 8.Ulusal Obstetri ve Jinekoloji Kongresi-2010

                       

7-Stres üriner inkontinanslı olgularda mesh kullanımının cinsel tatmin üzerine etkisi:   2.Ankara Ürojinekoloji Günleri-2010

 

8-Kocaeli Üniversitesi kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalı’nda iki yıllık pelvik rekonstriktif cerrahi sonuçlarımız:  2.Ankara Ürojinekoloji Günleri-2010

                                              
9-
Vajinal sling operasyonu sonrası meme kanseri kemoterapisi nedeniyle gelişen mesh absesi:  2.Ankara Ürojinekoloji Günleri-2010

 

10-ICSI uygulaması yapılan Polikistik Over Sendrom’lu hastalarda Rekombinant FSH ile Üriner FSH kullanımının karşılaştırılması: 8.Ulusal Obstetri ve Jinekoloji Kongresi-2010

 

11-Fertility ıssues and menstrual pattern after transuterine suture for postpartum hemorrhage: 9.Türk-Alman Jinekoloji Kongresi-2010

 

Sertifika ve Bilimsel Toplantı:

 

1-3.Uluslararası Ankara Ürojinekoloji  Kongresi, 2011

 

2-Obstetride tartışmalı konular ve gelişmeler. Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği-Marmara Çalışma Gurubu- Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi,2011

 

3-Gebelik ve kadın sağlığının iyileştirilmesi. Sağlık Bakanlığı-Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi,2011

 

4-9.Türk-Alman Jinekoloji Kongresi,2010

 

5-Neonetal resüsitasyon programı uygulayıcı sertifikası. Kocaeli Üniversitesi-Anaçocuk sağlığı ve aile planlaması genel müdürlüğü-2010

 

6-Fetal kalp tarama kursu. Uludağ Üniversitesi,2010

 

7-Ankara ürojinekoloji günleri-2. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi,2010

 

8-Ovulasyon indüksiyonu ve inseminasyon kursu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi-Tüp bebek ünitesi,2007

 

                                   

Opr.Dr.Ayşegül Gürler

Opr.Dr.Ayşegül Gürler Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

1971 Sinop doğumlu olan Dr.Ayşegül GÜRLER evli ve 2 çocuk annesidir. İlk ve ortaokulu Sinopta okumuş, 1985-1988 yılları arasında lise öğrenimini Ankara Fen Lisesinde tamamlamıştır. (1988-1995) Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden(İngilizce)3.lükle mezun olan Dr.Gürler, (1996-2011) Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamladıktan sonra; 2002-2007 Kocaeli Devlet Hastanesi 2007-2013 İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2002-2007 Özel Kocaeli Tıp Merkezi (Eş zamanlı) 2007-2010 Kendine ait özel muayenehanesinde görev yapmıştır. Şu an merkezimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

-İnfertilite

-Gebe Takibi

- Riskli ve yüksek riskli gebe takibi,

- jinekolojik (kadın hastalıkları) operasyonları,

- düzeltme operasyonları ilgi alanlarındandır.

Opr.Dr. Hilal Bayram

Opr.Dr. Hilal Bayram Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Vakıf Gureba Hastanesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

İzmit doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmitte tamamlayan Dr. Hilal BAYRAM 1994 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Kadın Doğum ihtisasını Vakıf Gureba Hastanesinde yapmıştır. İngilizce bilmektedir. Daha önce 14 yıl Özel Medicine Asya Hastanesi(2003/2014), Özel Nisa Hastanesi(2002), Özel Büyük Anadolu Hastanesi(2001), İstanbul Özel Akça Hastanelerinde (2000) görev yapmıştır. Riskli ve yüksek riskli gebe takibi, jinekolojik (kadın hastalıkları) operasyonları, düzeltme operasyonları, infertilite, kolposkopi ilgi alanlarındandır. 2014 yılı Şubat Ayı içinde merkezimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Opr.Dr. Reyhan ARPACI

Opr.Dr. Reyhan ARPACI

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

1983 Çorum doğumlu Opr.Dr. Reyhan ARPACI, 2007 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisasını Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Kliniği'nde 2011 yılında tamamlamıştır. 2013-2015 yılları arasında Amasya Taşova İlçe Devlet Hastanesinde görev yapan ARPACI,2015-2017 yılları arasında Özel Körfez Marmara Hastanesinde çalışmıştır. Cinsel Terapi ve Kadın Cinsel İsteksizliği alanlarında da uzman olan hekimimiz, 2018 Ocak ayı itibariyle kurumumuzda hizmet vermeye başlamıştır.

 

YAYINLAR VE BİLİMSEL AKTİVİTELERİ

*Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haziran 2010Amnıosentez Olgularının Değerlendirilmesi (Şerife Tuba Kahraman, Reyhan Arpacı , Pınar Kumru, Çiğdem Yayla Abide)

*İnfertil Olgularda Endometrıal Polip Lokalizasyonu ve Gebelik Oranı( Ebru Çöğendez, Şerife Tuğba Kahraman, Reyhan Arpacı, Çiğdem Abide, Sadiye Eren)

*Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Diagnostik ve Operatif Histereskopilerin Değerlendirilmesi( Semra Kayataş, Reyhan Arpacı, Şerife Tuğba Kahraman, Ebru Çöğendez, Sadiye Eren)

*Zeynep Kamil Jinekoloji ve Obstetri Kongresi  , Istanbul  Haziran  2010

 *7. Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Kongresi , Istanbul Ekim 2010

* Neonatal Resusitasyon Programı  , Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Istanbul  Kasım  2009

 *Zeynep Kamil Yardımla Üreme Teknikleri Kongresi , Istanbul  Turkey Haziran 2012

 *Türkiye  Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği  8. Ulusal Kongresi  , Istanbul Ekim  2012

 

 *Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği Ultrasonografi Kursu , Istanbul  Eylül  2015                                                                                                                         

Kardiyoloji

Doç.Dr. İsmail ERDEN

Doç. Dr. İsmail ERDEN

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

 

Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı Doç Dr. İsmail ERDEN 1976 Ceylanpınar/Şanlıurfa doğumludur. 2000 Yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan ERDEN, 2004 yılında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kardiyoloji ihtisasını ve Doktorasını tamamlamıştır.

2005-2006 yılları arasında Erzurum Maraşal Çakmak Asker Hastanesi ve 2007-2008 yıllarında İstanbul Özel Medicine Hospital'da  Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan Doç.Dr. İsmail ERDEN, 2009-2011 yılları arasında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalında Yard.Doç.Dr, Öğretim Üyesi olarak daha sonrasında ise sırasıyla Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Doç.Dr,Eğitim Sorumlusu, 2013-2015 yılları arasında Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Kardiyoloji Kliniği Eğitim görevlisi ve Klinik sorumlusu, 2015-2016 yıllarında Kocaeli VM Medikalpark Hastanesi'nde ve 2016'da  Sakarya Ada Tıp Hastanesi Doç.Dr, Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan Hekimimiz 2017 Mart itibariyle kurumumuza hastalarına hizmet vermektedir.

 

Tıbbi İlgi Alanları:

 • Girişimsel kardiyoloji (Her tür koroner girişim, balon ve stent uygulamaları, Kalp deliği kapatma, Kapak darlıklarında balon uygulamaları, TAVİ)
 • Hipertansiyon medikal ve girişim tedavisi
 • İnme önleyici boyun ve beyin damarlarına girişim tedavisi
 • Periferik vaskuler girişimler, dizaltı girişimler
 • El Bileğinden anjiyo ve girişimler
 • Kalp ritim bozukluklarının teşhis ve tedavisi
 •  Radyofrekans ve cryoablasyon yöntemleri ile ablasyon tedavileri
 • Kalıcı kalp pili uygulamaları
 • Atriyal fibrilasyon tedavisi
 • Atriyal fibrilasyon ablasyonu
 • Kalp yetersizliği takip ve tedavisi
 • Kalp yetersizliği tedavisinde kalp pili uygulamaları
 • İmplante edilebilir defibrilatörler (ICD)

Bilimsel Hakemli Dergilerde Aldığı Görevleri:

1-Kocaeli Tıp Dergisi ( Yayın kurulu üyeliği)

2-Koşuyolu Kalp dergisi ( Yayın kurulu üyeliğ)

3-Blood Pressure Journal (Hakemlik)

4-European Journal of General Medicine (Hakemlik)

5-Düzce Tıp Dergisi (Hakemlik)

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler :  

 1. Türk kardiyoloji Derneği Üyeliği
 2. Avrupa Kardiyoloji Derneği (ESC)
 3. Türk Tabibler Birliği

Ödüllei :

1-Hekimler Birliği Vakfı (HBV) Türkiye Klinikleri Yayınevi 18’inci Ulusal Tıp Bilimleri Yarışması Türkiye İkincilik Ödülü

2-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı 2000 Eylül Dönemi Türkiye Birincilik Derecesi

 

ESERLERİ

Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler:

A1. Erden I, Ozhan H, Ordu S, Yalcin S, Caglar O, Kayikci A. The effect of non-dipper pattern of hypertension on erectile dysfunction. Blood Press. 2010;19(4):249-253

A2. Erden I, Erden EC, Ozhan H, Karabulut A, Ordu S, Yazici M. Outcome of Primary Percutaneous Intervention in Patients With Infarct Related Coronary Artery Ectasia. Angiology 2010;61(6):574-9

A3. Özhan H, Erden I, Ordu S, Aydın M, Caglar SO, Basar C, Yalcın S, Alemdar R. Efficacy of Short-Term High-Dose Atorvastatin for Prevention of Contrast-Induced Nephropathy in Patients Undergoing Coronary Angiography. Angiology 2010;61(7)711-714

A4. Erden I, Erden EÇ, Özhan H, Başar C, Yıldırım M, Yalçın S, Aydın LY, Dumlu T. Echocardiographic Manifestations Of Pandemic 2009 (H1N1) Influenza A Virus Infection. Journal of Infection 2010;61(1):60-65

A5. Erden I, Erden EÇ, Özhan H, Başar C, Aydın M, Dumlu T, Alemdar R. Poor-quality sleep score is an independent predictor of nondipping hypertension. Blood Pressure Monitoring 2010;15(4):184-187

A6. Erden I, Erden EÇ, Özhan H, Başar C, Yalçın S, Aydın M. Effect of Dipping Status on QRS Morphology in Patients with Hypertension. Blood Pressure Monitoring 2010;15(5):247-250

A7. Erdem EÇ, Erden I, Turker Y, Aslantas Y, Yalçın S, Karabacak A. Amount of ST wave resolution in patients with and without spontaneous coronary reperfusion in the infarct related artery after primary PCI: an observational study. Anatol J Cardiol. 2012;12(1):30-4

A8. Erden I, Ordu S, Erden EÇ, Caglar SO. A case of atrial fibrillation due to Momordica charantia (bitter melon). Annals of Saudi Medicine. 2010 30(1):1431

A9. Erden I, Ozhan H, Ordu S. A Case Of Acute Stent Thrombosis Treated Successfully with Intracoronary Tirofiban. Kardiologia Polska 2010;68(4):19-22

A10. Erden I, Erden EÇ, Özhan H, Başar C. Acute Myocarditis Mimicking Acute Myocardial Infarction Associated With Pandemic 2009 (H1N1) Influenza A Virus. Cardiology Journal 2011;18(5):552-5

A11. Erden I, Yalçın S, Ozhan H. Syncope Caused By Hyperkalemia During Use of a Combined Therapy With The Angiotensin-Converting Enzyme Inhibitor Ramipril and Spironolactone. Kardiologia Polska 2010;68(9):1043-1045.

A12. Erden I, Kayapınar O, Erden EÇ, Yalçın S. Silent interrupted aortic arch in elderly patient. Cardiol J. 2011;18(6):695-7

A13. Uyarel H, Erden I, Cam N. Acute migraine attack, angina-like chest pain with documented ST-segment elevation and slow coronary flow. Acta Cardiol. 2005 Apr;60(2):221-3.

A14. Uyarel H, Uzunlar B, Unal Dayi S, Tartan Z, Samur H, Kasikcioglu H, Akgul O, Simsek D, Erden I, Okmen E, Cam N. Effect of tirofiban therapy on ST segment resolution and clinical outcomes in patients with ST segment elevated acute myocardial infarction undergoing primary angioplasty. Cardiology. 2006;105(3):168-75.

A15. Ozkokeli M, Sensoz Y, Kayacioglu I, Akcar M, Erden I, Gercekoglu H, Dagsali S, Yekeler I. Treatment of Brucella endocarditis: our surgical experience with 6 patients. Heart Surg Forum. 2005;8(4):262-5

A16. Sayar N, Terzi S, Bilsel T, Yilmaz HY, Orhan L, Cakmak N, Erden I, Tangurek B, Ciloglu F, Peker I, Yesilcimen K. Plasma Homocysteine Concentration in Patients with Poor or Good Coronary Collaterals. Circulation Journal. 2007 Feb;71(2):266-70

A17. Ordu S, Ozhan H, Caglar O, Alemdar R, Basar C, Yazici M, Erden I. Mean platelet volume in patients with dipper and non-dipper hypertension. Blood Press. 2009;19(1):26-30

A18. Kaya A, Ordu S, Albayrak ES, Aydın M, Erden I, Özhan H. Lingual Hematoma Due to Streptokinase in a Patient with Acute Myocardial Infarction. American Journal of Emergency Medicine 2010;28(8):985.e1-2.

A19. Bulur S, Ozhan H, Erden I, Alemdar R, Aydin M, Caglar O, Basar C, Ordu S. Efficacy of olmesartan therapy on fibrinolytic capacity in patients with hypertension. Blood Coagul Fibrinolysis. 2011;22(1):29-33.

A20. Kandis H, Ozhan H, Ordu S, Erden I, Caglar O, Basar C, Yalcin S, Alemdar R, Aydin M. The prognostic value of mean platelet volume in decompensated heart failure. Emerg Med J. 2011 Jul;28(7):575-8.

A21. Satılmışoğlu H, Ozhan H, Albayrak S, Kaya A, Erden I, Yazıcı M. Relation of asymmetric dimethylarginine levels with conventional risk score systems in the healthy subjects with positive family history for coronary artery disease. Anadolu Kardiyol Derg. 2011;11(2):114-8

A22. Yazıcı S, Yazıcı M, Korkmaz U, Erkan ME, Baki AE, Erden I, Ozhan H, Ataoğlu S. Relationship between blood pressure levels and bone mineral density in postmenopausal Turkish women. Arch Med Sci 2011;7(2):264-270

A23. Saritas A, Kandis H, Baltaci D, Erden I. Paroxysmal atrial fibrillation and intermittent left bundle branch block: an unusual electrocardiographic presentation of mad honey poisoning. Clinics 2011;66(9):1651-3

A24. Kandis H, Karapolat S, Erden I, Candar M, Saritas A. .A Rare Cause of Trauma in the Elderly: Mobitz Type-II Second-Degree Atrioventricular Block J Coll Physicians Surg Pak. 2011 Dec;21(12):769-71

A25. Erden İ, Erden EÇ, Durmuş H, Tıbıllı H, Tabakçı M, Kalkan ME, Turker Y, Akçakoyun M.Association between restless leg syndrom and slow coronary flow. Anatol J Cardiol 2014; 14: 612-6.

A26. Aksu T, Baysal E, Güler TE, Gölcük ŞE, Özcan KS, Erden İ. Predictors of atrial fibrillation recurrence after cryoballoon ablation. J Blood Med. 2015; 6: 211–217.

A27. Aksu T, Gölcük ŞE, Güler TE,Yalın K, Erden İ. Gastroparesis as a Complication of Atrial Fibrillation Ablation. The American Journal of Cardiology. 2015;116:92-97

A28. Aksu T,Güler TE, Gölcük ŞE, Bozyel S, Erden İ.  An Underestimated Complication of Atrial Fibrillation Ablation: Gastroparesis. Pacing and Clinical Electrophysiology. 2015;38: 653-654

A29. Turan B, Erkol A, Gül M, Fındıkçıoğlu U, Erden İ. Effect of Contrast-Induced Nephropathy on the Long-Term Outcome of Patients with Non-ST Segment Elevation Myocardial Infarction. Cardiorenal Med 2015;5:116-124.

A30. Turan B, Demir H, Mutlu A, Daşlı T, Erkol A, Erden İ. Inappropriate combination of warfarin and aspirin. Anatol J Cardiol 2015; 15(0): 000-000

A31. Turan B, Daşlı T, Erkol A, Erden İ. Effectiveness of sublingual nitroglycerin before puncture compared with conventional intra-arterial nitroglycerin in transradial procedures: a randomized trial. Cardiovascular Revascularization Medicine. 2015.

A32. Aksu T, Güler TE, Gölcük ŞE, Özcan KS, Erden İ. Successful focal ablation in a patient with electrical storm in the early postinfarction period. Int Med Case Rep J. 2015; 8: 59–63

A33. Aksu T, Güler TE, Gölcük ŞE, Özcan KS, Erden İ. Successful radiofrequency catheter ablation of atrioventricular nodal reentrant tachycardia in a patient with dextrocardia due to unilateral pulmonary agenesis. Int Med Case Rep J. 2015; 8: 41–45

A34. Aksu T, Gölcük ŞE, Güler TE, Yalın K, Erden İ. Prediction of mid-term outcome after cryo balloon ablation of atrial fibrillation using post procedure high-sensitivity troponin level. Cardiovasc J Afr 2015; 26

A35. Aksu T, Güler TE, Gölcük ŞE, Özcan KS, Erden İ. Radiofrequency Ablation of Typical Atrial Flutter via Right Jugular Vein due to Bilateral Obstructed Iliac Veins in a Patient with Dilated Cardiomyopathy. Case Rep Cardiol. 2015; 2015: 401580

A36. Aksu T, Güler TE, Gölcük ŞE, Özcan KS, Erden İ. Ablation of idiopathic ventricular tachycardia originating from posterior mitral annulus by using electroanatomical mapping. Int Med Case Rep J. 2015; 8: 71–75

A37. Aksu T, Güler TE,Özcan KS, Erden İ. A challenging case of transvenous lead extraction. Turk Kardiyol Dern Ars 2015:226-33.

A38. Erden EÇ, Erden İ, Türker Y, Sivri N, Dikici S, Özşahin M. Incremental Effects of restless legs syndrome on nocturnal blood pressive in hypertensive patients and normotensive individuals. Blood Pressure Monitoring 2012;6:231-234

A39. Erden İ, Çakcak Erden E, Aksu T, Gölcük ŞE, Turan B, Erkol A, Akçakoyun M, Sayın T. Comparison of uninterrupted warfarin and bridging therapy using low-molecular weight heparin with respect to the severity of bleeding after dental extractions in patients with prosthetic valves. Anatol J Cardiol. 2015 Sep 15.

A40. Erden İ, Çakcak Erden E, Gölcük ŞE, Aksu T, Yalın K, Güler TE, Ozcan KS, Turan B. Impact of transesophageal echocardiography during transseptal puncture on atrial fibrillation ablation. Journal of Arrhythmia 32(2016)170–175

A41. Turan B, Erkol A, Mutlu A, Daşli T, Erden İ. Effectiveness of Left Judkins Catheter as a Single Multipurpose Catheter in Transradial Coronary Angiography From Right Radial Artery: A Randomized Comparison With Conventional Two-Catheter Strategy. J Interv Cardiol. 2016 Jun;29(3):257-64

A42. Karabulut A, Erden I, Erden E, Cakmak M. Myocardial noncompaction recognized following a transient ischemic attack. Turk Kardiyol Dern Ars. 2009 Apr;37(3):205-8

A43. Orhan AL, Sayar N, Nurkalem Z, Uslu N, Erden I, Erdem EC, Erer HB, Soylu O, Emre A, Sayar K, Eren M. Assessment of autonomic dysfunction and anxiety levels in patients with mitral valve prolapse. Turk Kardiyol Dern Ars 2009 Jun;37(4):226-33.

A44. Turan B, Erkol A, Yılmaz F, Can MM, Erden İ. Incidence and predictors of radial artery injury following transradial procedures: Yet another benefit of renin-angiotensin system blockade? Cardiol J. 2016;23(1):64-70.

A45. Erden I, Golcuk E, Bozyel S, Erden EC, Balaban Y, Yalın K, Turan B. Effectiveness of Handmade "Jacky-Like Catheter" As a Single Multipurpose Catheter in Transradial Coronary Angiography: A Randomized Comparison With Conventional Two-Catheter Strategy. J Interv Cardiol. 2017 Feb;30(1):24-32.

A46. Turan B, Daşli T, Erkol A, Erden İ, Başaran Y.Diastolic Dyssynchrony in Acute ST Segment Elevation Myocardial Infarction and Relationship with Functional Recovery of Left Ventricle.J Cardiovasc Ultrasound. 2016 Sep;24(3):208-214.

B. Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında (Proceedings) basılan bildiriler :

B1. Erden I, Ordu S, Alemdar R, Aydin M, Caglar O, Ozhan H, Yazici M, Başar C. Outcome Of Primary Percutaneous Intervention in Patients with Infarct Related Coronary Artery Ectasia. 59th ESCVS International Congress in conjunction with 6th Update in Cardiology and Cardiovascular Surgery Congress. International Journal of Cardiology 2010;Volume 140;Supplement 1. Abs no:OP-015 April 15-18, 2010, Turkey

B2. Ordu S, Erden I, Alemdar R, Aydin M, Caglar O, Ozhan H, Yazici M. The Prognostic Importance of Cystatin C in Severe Systolic Dysfunction without Chronic Kidney Disease. 59th ESCVS International Congress in conjunction with 6th Update in Cardiology and Cardiovascular Surgery Congress. International Journal of Cardiology 2010;Volume 140;Supplement 1. Abs no OP-116. April 15-18, 2010, Turkey

B3. Dagdelen S, Yuce M, Erden I, Akcakoyun M, Ekicibasi E, Dagdelen LK, Eren N, Caglar N. High level of homocysteine is inversely associated with the development of collateral circulation in patient with coronary artery disease. 21st Congress of European Society of Cardiology 3-7 September, 2005, Journal of European Society of Cardiology Vol 26, Abs no 428, Stockholm, Sweden.

B4. Dagdelen S, Yuce M, Erden I, Akcakoyun M, Ekicibasi E, Dagdelen LK, Eren N, Caglar N. Statin using have a positive effect on the development of collateral circulation in patient with severe coronary artery disease. 21st Congress of European Society of
Cardiology. 3-7 September, 2005. Journal of European Society of Cardiology Vol 26,
Abs no 2282, Stockholm, Sweden.

B5. Cam N, Omken E, Kasıkcıoglu H, Sanlı A, Erden I, Vural M, Ozturk R. The Effects of Direct Stent Implantation on Minor Myocardial Injury in Percutaneous Coronary Intervention. May 5-9, 2002. XIVth World Congress of Cardiology Vol 39, Abs no 3804, Sydney, Australia.

B6. Erden EÇ, Erden İ, Turan B, Demir H, Daşlı T, Mutlu A. Comparing bridging therapy using low-molecular-weight-heparin with maintenance of oral anticoagulation in same patients during different dental extraction. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);25.OP-075

B7. Erden EÇ, Erden İ, Güler TE, Aksu T, Gölcük ŞE, Turan B. Reversible accelerated idioventricular rhythm after percutaneous closure of a perimembranous ventricular septal defect. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-195

B8. Erden EÇ, Erden İ, Turan B, , Aksu T, Gölcük ŞE, Güler TE. Efficacy of small diamater balloon angioplasty in small diffuse coronary artery disease. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-197

B9. Erden EÇ, Erden İ, Akçakoyun M. Association between restless leg syndrome and slow coronary flow. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-304

B10. Erden EÇ, Erden İ, Aksu T, Gölcük ŞE, Turan B, Daşlı T. Added value of transesophageal echocardiography during transseptal puncture on atrial fibrillation ablation. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-363

B11. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. Radiofrequency cathater ablation in the treatment of atrioventricular block: Do the stones fall apart? The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.OP-038

B12. Turan B, Demir H, Mutlu A, Daşlı T, Erkol A, Erden İ. Inappropriate combination of warfarin and aspirin. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.OP-073

B13. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. Gastroparesis : A rarely seen complication after cryoballoon ablation. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-009

B14. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. A case of pulmonary bleeding seen after cryballoon ablation of atrial fibrillation. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-012

B15. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. A case of long-lasting persistent atrial fibrillation converted to sinus rhythm by means of cryoballoon, and radiofrequency catheter ablation performed in the same session. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-015.

B16. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. Neurocardioablation: Is the permanent pacemaker the only interventional alternative in the neurocardiogenic syncope? The first case from Turkey. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-029.

B17. Gölcük ŞE, Aksu T, Güler TE, Erden İ. Cryoballoon based pulmonary vein isolation in paroxysmal atrial fibrillation: is it an effective, as well as a safe method? The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-035.

B18. Güler TE, Aksu T, Gölcük ŞE, Erden İ. Is achievement of sinus rhythm really a delusion in long-lasting persistent atrial fibrillation? The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-038.

B19. Güler TE, Aksu T, Gölcük ŞE, Erden İ. Management of intractable ventricular tachycardic storm using medical, and  electrical methods? The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-039.

B20. Turan B, Daşlı T, Erkol A, Erden İ, Başaran Y. Diastolic dyssynchrony is not related to late remodeling in acute myocardial infarction. The Anatolian Journal of Cardiology 2014;14(1);115.PP-062.

B21. Aksu T, Guler TE, Golcuk ŞE, Ozcan KS, Erden I. An Under-estimated Complication ff Atrial Fibrillation Ablation: Gastroparesis. The American Journal of Cardiology, Volume 115, Supplement 1, 16 March 2015, Page S1. OP-001

B22. Aksu T, Guler TE, Golcuk ŞE, Yalın K, Ozcan KS, Erden I. Lower Troponin May Predict Clinical Recurrence of Atrial Fibrillation after Cryoballoon Ablation. The American Journal of Cardiology, Volume 115, Supplement 1, 16 March 2015, Page S1. OP-112

B23. Aksu T, Guler TE, Golcuk ŞE, Yalın K, Bozyel S, Erden I. Cardioneuroablation with Targeted Ablation in the Treatment of Reflex Syncope, Functional AV Block and Sinus Node Dysfunction. The American Journal of Cardiology, Volume 115, Supplement 1, 16 March 2015, Page S1. OP-169

 

C. Yazılan uluslararası kitaplar veya kitaplarda bölümler :

C1. Kardiyolojide Büyük Çalışmalar. Editör: Prof. Dr. Hakan Özhan. Bion Matbaacılık, İstanbul 2012. Hipertansiyon Çalışmaları bölüm yazarlığı.

 

D. Ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleler :

D1. Erden I, Erden EÇ, Sözen SB, Kayapınar O, Çağlar SO, Başar C. ST Elevasyonlu  Miyokard İnfarktüslü Hastalarda Primer Perkütan Girişim Sonrası No-Reflow Fenomeni Gelişimi ile Serum Ürik Asit Düzeyleri Arasındaki İlişki. Düzce Tıp Dergisi 2010;12(3):40-44

D2. Erden I, Erden EÇ, Sözen SB, Kayapınar O, Çağlar SO, Başar C. İzole Koroner Arter Ektazili Hastalarda Asymmetric Dimethyl Arginine (ADMA) Seviyesi. European Journal of General Medicine 2010;7(4):404-409

D3. Erden I, Erden EÇ, Özhan H. İleri Sol Av Kapak Yetersizliði Olan Doğuştan Düzeltilmiş Transpozisyonlu (L-TGA) Hastalarda Operasyon Zamanının Belirlenmesindeki Zorluklar: Olgu Sunumu. Konuralp Tıp Dergisi 2010;2(1):20-23.

D4. Erden I, Erden EÇ, Yalçın S, Başar C. St Elevasyonlu Miyokard İnfarktüslü Hastalarda Primer Perkütan Girişim Sonrası No-Reflow Fenomeni Gelişimi İle Mutlak Lökosit Sayısı Arasındaki İlişki. Konuralp Tıp Dergisi 2011;3(1):1-4

D5. Erden I, Alçelik A, Yalçın S, Başar C. Behçet Hastalığı Sonucu Gelişen Femoral Arter Pseudoanevrizma Olgusu. Düzce Tıp Dergisi. 2011;13(2):56-58

D6. Karabulut A, Erden I, Erden E, Cakmak M. Myocardial noncompaction recognized following a transient ischemic attack. Turk Kardiyol Dern Ars. 2009 Apr;37(3):205-8

D7. Karabulut A, Erden İ, Erden E, Çakmak M. Diskret Subaortik Membran Zemininde Oluşan Ani Kardiyak Ölüm: Romatizmal Kapak Hastalığı Tanısıyla İzlenmekte Olan Genç Olgu. MN-Kardiyoloji Dergisi 2009;16(2):128-130.

D8. Karabulut A, Erden İ, Erden E, Çakmak M. Başarısız Primer Koroner Girişim Sonrası Hangi Tedaviyi Uygulayalım? Tirofiban İnfüzyonu İle İnfarkttan Sorumlu Koroner Arterde Reperfüzyonun Sağlanması Olgusu. MN-Kardiyoloji Dergisi 2009;16(2):114-117.

D9. Karabulut A, Erden İ, Erden EÇ, Çakmak M. Atriyoventriküler Tam Bloğun Gözden Kaçan Sebebi: Hiperkalemi. Dirim Dergisi 2010;85(4):193-196

D10. Çakcak E, Erden I, Sayar N. Akut miyokard infarktüslü hastalarda trombolitik tedavi ve birincil perkütan girişimin ST segment rezolüsyonu açısından karşılaştırılması Göztepe tıp dergisi. 20(1):1-4, 2006

D11. Çakçak E, Erden I, Sayar N. Behçet Sendromu Olan Bir Hastada Abdominal Aort Anevrizması ve Vena Kava Superior Trombozu. Sendrom Tıp Dergisi 17(12): 81-83, 2005.

D12. Orhan AL, Sayar N, Nurkalem Z, Uslu N, Erden I, Erdem EC, Erer HB, Soylu O, Emre A, Sayar K, Eren M. Assessment of autonomic dysfunction and anxiety levels in patients with mitral valve prolapse. Turk Kardiyol Dern Ars 2009 Jun;37(4):226-33

D13. Terzi S, Sayar N, Bilsel T, Erden I, Çelik S, Enç Y, Tangürek B, Özer N, Yeşilçimen K. Atriyal septal defektli yetişkin hastalarda cerrahi tedavi: Ameliyat yaşının kardiyopulmoner egzersiz kapasitesine etkisi. Türk Kardiyol Dern Ars 2007;35(2):83-89

D14. Ökmen E, Vural M, Dayı SA, Şanlı A, Erden I, Kibaroğlu A, Tatlıcı G, Çam N. Perkütan Koroner Girişimin Mycoplasma Pneumoniae Antikor Düzeyine Etkisi. MN-Kardiyoloji Dergisi 2003;10(5):354-359

D15. Erdoğu I, Özhan H, Albayrak S, Yazici M, Erden I, Ordu S, Alemdar R, Kayapınar O, Başar C. İnvaziv Tedavi Uygulanmış Akut Koroner Sendromlu Hastalarda Prognostik Belirteçler. Konuralp Tıp Dergisi 2010;2(1):1-7

D16. Ökmen E, Uyarel H, Sanlı A, Sarı İ, Erden I, Çam N. Bilinen Hiçbir Risk Faktörü Olmayan Akut Koroner Sendromlu Genç Bir Hasta. Türk Kardiyol Dern Arş 2002;30:320-324

D17. Ordu S, Ozhan H, Uzun H, Alemdar R, Erden I, Yazıcı M, Gultekin E. Adenotonsiller hipertrofisi olan hastalarda kardiyak fonksiyonların değerlendirilmesi. Düzce Tıp Dergisi 2011;13(2):51-55

D18. Erden I, Erden EÇ, Karabacak A, Aslantaş Y, Aydın M. ST Elevasyonlu Miyokard İnfarktüsünde Primer Anjiyoplastinin İnterventriküler Septum Rüptürü Üzerine Etkisi. European Journal of General Medicine 2011,Baskıda

D19. Ozhan H, Aydın M, Yazıcı M, Erden I, Kayapınar O, Kandiş H. Sol atriyal apendikste trombus oluşumunun klinik ve ekokardiyografik belirteçleri. Düzce Tıp Dergisi 2010;12(1):28-32

D20. Başar C, Yalçın S, Çağlar O, Aslantaş Y, Erden I, Ozhan H. Aort ve mitral kapak replasmanı yapılmış kalp yetmezliği olan bir hastada tesadüfen saptanan kor triatrium dexter. Konuralp Tıp Dergisi 2010;2(3):19-21

D21. Erden I, Albayrak ES, Aydın M, Kayapınar O, Alemdar R, Ozhan H. Elektif koroner anjiyografi esnasında sol ana koroner arter tıkanması ve yaşam kurtarıcı stent uygulaması. Turkiye Klinikleri J Cardiovasc Sci 2012;24(3):287-90

D22. Erden I, Erden EÇ, Albayrak ES, Turker Y. ST Elevasyonlu Miyokard İnfarktüslü Hastada Perkütan koroner girişim Esnasında İntravenöz Enoksoparin Kullanımına rağmen Girişim ekipmanlarında Trombus Formasyonu. Turkiye Klinikleri J Cardiovasc Sci 2013;25(1):14-6.

D23. Ozhan H, Aslantaş Y, Çağlar O, Yalçın S, Erden I, Yazıcı M, Kandiş H. Dev T dalgası negatifliği olan iki olgu sunumu ve literatürün gözden geçirilmesi. Türkiye Klinikleri Kardiyoloji Dergisi 2012;24(1):75-8

D24. Alemdar R, Çağlar O, Ozhan H, Başar C, Erden I, Aydın M, Kandiş H. Akut miyokard infarktüslü çok yaşlı hastalarda primer anjiyoplasti. İki olgu sunumu ve literatürün gözden geçirilmesi. Turkiye Klinikleri J Cardiovasc Sci 2012;24(2):144-7

D25. Karabulut A, Erden İ, Erden EÇ, Çakmak M. Leriche Sendromlu Hastada Sol İnternal Mammarian Arter Darlığına Anjiyoplasti Uygulanması. Yeni Tıp Dergisi 2009;26: 181-183

D26. Karabulut A, Erden İ, Erden E, Çakmak M. Hiperkalemiye Bağlı Atriyoventriküler Tam Bloklarda Potasyum Düzeyinden Çok Kreatinin Düzeyi Mortalite ile İlişkilidir. MN-Kardiyoloji Dergisi 2010;17(1):72-74

 

E. Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildiriler:

E1. Erden I, Aliağaoğlu C, Ozhan H, Çağlar SO, Aydın M, Alemdar R, Aslantaş Y, Başar C. Kobalt krom stent ile tedavi edilen hastalarda stent-içi restenoz ile nikel alerjisi ilişkisi. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P117.

E2. Erden I, Erden EÇ, Ozhan H, Yıldırım M, Başar C, Yalçın S, Aydın LY, Dumlu T. Echocardiographic manifestations of pandemic 2009 (H1N1) influenza a virus infection. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P167.

E3. Erden I, Erden EÇ, Sözen S, Kayapınar O, Aslantaş Y, Başar C, Çağlar O. The Levels Of Asymmetric Dimethylarginine In Patients With Isolated Coronary Artery Ectasia. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P003

E4. Erden I, Erden EÇ, Ozhan H, Başar C, Aslantaş Y. Acute Myocarditis Mimicking Acute Myocardial Infarction Associated With Pandemic 2009 (H1N1) Influenza A Virus. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P002.

E5. Erden I, Ozhan H, Başar C, Aydın M. Poor Quality Sleep Score Is An Independent Predictor Of Non-Dipping Hypertension. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P247.

E6. Erden I, Ozhan H, Ordu S, Başar C, Çağlar O. The Effect Of Nondipper Pattern Of Hypertension On Erectile Dysfunction. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P246.

E7. Erden I, Ozhan H, Başar C, Aydın M. Effect Of Dipping Status On Qrs Morphology In Patients With Hypertension. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P248.

E8. Satılmışoğlu MH, Ozhan H, Albayrak ES, Kaya A, Erden I, Yazıvı M, Çağlar SO, Aslantaş Y. Koroner arter hastalığı için aile öyküsü pozitif olan bireylerde Asimetrik Dimetil Arjinin düzeylerinin geleneksel risk puanlama yöntemleri ile ilişkisi. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P115.

E9. Aydın M, Çağlar SO, Alemdar R, Ordu S, Ozhan H, Erden I, Karabacak A, Celbek G. Hipertansif hastalarda Olmesartan tedavisinin fibrinolitik sistem üzerine etkinliği. 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2010; P249

E10. Erden İ, Ordu S, Albayrak S, Yalçın S, Başar C,Alçelik A, Özhan H, Yazıcı M. Akut Pankreatitin indüklediği akut kardiyojenik şok. 25. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2009 suppl 5, P053.

E11. Ordu S, Erden İ, Albayrak S,Aydın M,Yüksel H, Çağlar S.O, Özhan H, Yazıcı M. Ca 125  ve N terminal Pro Brain Natriüretik peptid in yaşam beklentisi üzerine etkisi. 25. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2009 suppl 5, P123.

E12. Ordu S, Erden İ, Albayrak S, Alemdar R,Aydın M,Yalçın S, Yazıcı M, Özhan H. Stabil kalp yetersizliği olan hastalarda Sistatin C düzeyleri ile yaşam süresi arasındaki ilişki. 25. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2009 suppl 5, p125.

E13. Albayrak S, Ordu S,Yüksel H, Erden İ,Özhan H, Alemdar R,Aydın M,Yazıcı M. Stabil Kalp yetersizliği hastalarında Sistatin C ,CRP,troponin değerlerinin prognostik önemi. 25. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2009 suppl 5, P136.

E14. Erden İ, Ordu S, Başar C, Yalçın S, Yazıcı M, Özhan H, Çağlar SO. Kardiyojenik Şok, Akut Pulmoner Ödem ve Miyokardiyal Hasar ile Başvuran Akut Pankreatit Olgusu. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO20 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E15. Erden I, Özhan H, Yazıcı M, Ordu S, Sözen SB, Alçelik A, Çağlar SO. Behçet Hastalığının nadir Bir Komplikasyonu: Spontan Femoral Arter Anevrizması. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO22 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E16. Ordu S, Özhan H, Erden İ, Alçelik A, Erdoğu İ, Yazıcı M, Aydın M. Safen Grefte ikinci defa başarılı revaskülarizasyon girişimi. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO21 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E17. Yazıcı M, Özhan H, Erden İ, Ordu S, Yüksel H, Satılmışoğlu MH, Erdoğu İ. Stabil Kalp Yetersizliği Hastalarında Hemoglobin ve Ürik Asit Değerlerinin Prognostik Değeri. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO15 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E18. Yazıcı M, Özhan H, Erden İ, Ordu S, Başar C, Çağlar SO, Yalçın S. Elektrokardiyografik Bulguları Karekteristik İnferiyor Miyokard Enfarktüsü Olan Normal Koroner Arterlere Sahip Bir Olgu. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO16 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E19. Yazıcı M, Özhan H, Erden İ, Ordu S, Yüksel H, Alçelik A, Sözen SB. Hipertansif Hastalarda Ortalama Trombosit Hacmi ve Olmesartan Medoksamil Tedavisinin Etkinliği. 11. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi. PO19 30 Eylül-4 Ekim 2009, Antalya

E20. Erden İ, Çakcak E, Sayar N, Uyarel H, Çam N. ST Elevasyonlu Miyokard Enfarktüsünde Primer Anjiyoplastinin İnterventriküler Septum Rüptürü Üzerine Etkisi. 21. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2005 SB98.

E21. Dayı ŞÜ, Sayar N, Çakmak N, Kaşıkçıoğlu H, Tartan Z, Erden İ, Ünal H, Terzi S, Çam N. Vucut Kitle İndeksinin Ortalama trombosit hacmi Üzerine etkisi. 20. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2004 P242.

E22. Uyarel H, Dayı ŞÜ, Kaşıkçıoğlu H, Tartan Z, Uzunlar B, Erden I, Akgül Ö, Şimşek D, Tekbaş E, Ökmen E, Çam N. Primer perkütan koroner giriflim uygulanan hastalarda glikoprotein IIb/IIIa blokajının ST-segment gerilemesi üzerine etkisi. 21. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2005 P180.

E23. Sayar N, Terzi S, Akbulut T, Bilsel T, Ergelen M, Çakmak N, Orhan L, Dayı ŞÜ, Erden İ, Şanlı A, Çakcak E, Yeşilçimen K. Kronik total oklüzyonda plazma homosistein düzeyinin kollateral oluşumu üzerine etkisi. 20. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, Türk Kardiyol Dern Arş 2004 P42.

E24. Çam N, Ökmen E, Kaşıkçıoğlu H, Uyarel H, Erden I, Vural M. Direkt Stent ve Predilatasyonu takiben stent uygulamasının kardiyak troponinler üzerine etkisi. 17. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2001 P8.

E25. Çam N, Ökmen E, Kaşıkçıoğlu H, Şanlı A, Erden I, Uyarel H, Öztürk R. Perkütan Koroner Girişimlerde Minör Miyokardiyal Hasarı Saptamada Kardiyak Troponin T, Troponin I ve Kreatin Fosfokinaz MB’nin Karşılaştırılması. 17. Ulusal Kardiyoloji Kongresi  Türk Kardiyol Dern Arş 2001 P9.

Kulak Burun Boğaz

Op.Dr.Mehmet Muhiddin Saka

Op.Dr.Mehmet Muhiddin Saka Kulak Burun Boğaz

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ
1964/Samsun doğumlu olan Dr.M.Muhiddin Saka evli ve 2 çocuk babasıdır.Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitiminde devam eden Dr.Saka , Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlamıştır. Bademcik ve Geniz Eti ile ilgili akademik çalışmalar yapmış, Yurtiçi ve yurtdışında yayınlanmış araştırma ve yayınları bulunmaktadır.İlgi Alanları; Pediatrik KBB ve Kulak Cerrahisidir. Kocaeli Devlet Hastanesi / Kocaeli Merkez Polikliniği(Eş zamanlı) / Özel Kocaeli Akademi Hastanesinde görev yapmış, Şuan Merkezimizde Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Noroloji

Uzm.Dr. Fatma Aykan Tüzün

Uzm.Dr. Fatma Aykan Tüzün Nöroloji

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Uzm.Dr. Fatma AYKAN TÜZÜN 1975 İzmit doğumludur. Kocaeli Anadolu lisesinden mezun olan Uzmanımız 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur. Dr. Aykan Tüzün 2006 – 2011 yılları arasında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji kliniğinde ihtisasını tamamlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesinde Klinik Elektronörofizyoloji bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Van İpek yolu Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlaya Uzm. Dr. Fatma Aykan TÜZÜN  2013 yılından buyana Tıp merkezimizde hastalarına hizmet vermektedir.

 

Uzmanlık ve İlgi alanlarından bazıları:

 • Migren ve diğer tip baş ağrıları
 • Epilepsi
 • Alzheimer  - Demans(bunama)
 • Multipl skleroz (MS)
 • Baş dönmeleri -dengesizlik şikayetleri
 • Beyin damar hastalıkları - inmeler
 • Tremor
 • Hareket bozuklukları - Parkinson
 • Huzursuz bacaklar sendromu
 • Periferik sinir sistemi hastalıkları
 • Kas hastalıkları
 • Uyku bozuklukları

Ortopedi ve Travmatoloji

Op.Dr.Eşref Ayhan Arpacı

Op.Dr.Eşref Ayhan Arpacı Ortopedi ve Travmatoloji

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ
Dr. E. Ayhan Arpacı 1970 yılı Denizli doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Denizli’de tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.2000 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasına başlamıştır. 2005 yılında uzman olan Dr. Ayhan Arpacı 1,5 yıl İstanbul’da Central Hospital ve Özel Sefa Hastanesinde görev yaptıktan sonra Kocaeli’ de Kocaeli Tıp Fakültesi, Özel Körfez Marmara Hastanesi ve Özel Konak Hastanesinde görev yapmıştır. Ocak 2011 tarihinden günümüze Tıp Merkezimizde tam zamanlı olarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Op.Dr. Ferhan DAĞ

Opr. Dr. Ferhan DAĞ

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik ve Rekostrüktif Cerrahi Kliniği
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

Op.Dr.Ferhan Dağ 1967 yılında Gerede'de doğdu. 1984 yılında Ankara Atatürk Lisesinden,1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.Aynı yıl  Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik ve Rekostrüktif Cerrahi Kliniğinde  eğitimine başladı. 1996 yılında Uzman dr. olarak Kocaeli Devlet Hastanesinde göreve başladı.

Uzun yıllar Boyunca özel muayenehanesinde  hastalarına estetik cerrahi ağırlıklı hizmet verdi. 19 yıllık Kamu görevinin ardından Haziran 2015 ten itibaren Özel Körfez Marmara Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Aralık 2016 itibariyle Tıp Merkezimizde de hizmet vermeye başlayan doktor DAĞ  Evli ve iki çocuk babasıdır.

Türk Tabipler Birliği Kocaeli Tabip Odası, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Üyesidir.

Radyoloji

Uzm.Dr.Mualla Şeyhoğulları

Uzm.Dr.Mualla Şeyhoğulları Radyoloji

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer : Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ
Dr. Mualla Şeyhoğulları 1971 yılı Bursa doğumludur. 1995 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1996-1997 yıllarında Ihlara ve Çınarlı sağlık ocaklarında pratisyen hekim olarak görev yapmıştır. 1997 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Ana Bilim Dalında ihtisasına başlamış ve 2002 yılında Radyoloji ihtisasını tamamlamıştır. 2002 yılından beri Özel Kocaeli Tıp Merkezinde Radyoloji uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Üye olduğu dernekler : Türk Radyoloji Derneği Manyetik Rezonans Derneği

Psikoloji

Psk. Beyza YENİGÜN

Psikolog Beyza YENİGÜN

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi : Beykent Üniversitesi
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer :
Yabancı Dil : İngilizce
ÖZGEÇMİŞ

 

1995 İzmit doğumlu. Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji lisansını ’’ Onur Belgesi’’ ile bitirdi. Lisans eğitimi boyunca birçok kongre ve seminerlere katıldı. Kocaeli Üniversitesi Araştırma hastanesinde 2016 yılında tam zamanlı stajyer psikolog olarak görev aldı. Ardından Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde 2016-2017 yılları arasında tam zamanlı stajyer psikolog olarak görev aldı. Türk Psikologlar Derneğinde WÇZÖ 4(Weschler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği) eğitimini aldı. Çocuk değerlendirme testleri eğitimini de tamamladı.

 

İlgi alanları;

 • Depresyon

 • Panik atak

 • Yaygın anksiyete bozukluğu

 • Sosyal fobi

 • Travma sonrası stres bozukluğu

 • Aile içi iletişim sorunları

 • Sınav kaygısı

 • Motivasyon eksikliği

 • İlişki problemleri

 • Obsesif-kompülsif bozukluk

 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite

 • Okul başarısızlığı

 • Yeme bozuklukları

 • Toplumsal beceri eksikliği

 • Öfke kontrolü

 • Fobiler

 • Kişilik bozuklukları

 • Cinsel yönden kötüye kullanılmış bireyler

 • Kilo problemi

 • Özgüven sorunu

Üroloji

Op.Dr. Kudret SÖNAL

Op. Dr. Tahir Kudret SÖNAL

Mezun Olduğu Tıp Fakültesi :
Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer :
Yabancı Dil :
ÖZGEÇMİŞ

Op.Dr. Tahir Kudret SÖNAL1949 Kırıkkale doğumludur. 1976 İstanbul Üniveristesi Tıp Fakültesinden mezun olan SÖNAL, Üroloji alanında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlamıştır. 1983'te İzmit SSK hastanesinde çalışamaya başlayan Op.Dr. Kudret SÖNAL, 1998'de Kocaeli Devlet Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Gölcük Aile Konak, Fizomer Tıp Merkezinde çalışan hekimimiz,Şubat 2017 itibariyle Tıp Merkezimizde çalışmaya başlamıştır.


Copyrights ©2014 Kocaeli Tıp Merkezi