Tel: +90 (262) 323 02 02

BÖLÜMLERİMİZ

Kurumsal

 

Tıp Merkezimiz; Özel Kocaeli Merkez Polikliniği adı ile 18 Ekim 2002 yılında Kemalpaşa Mh. Demiryolu Cd. Dündar Rorf İş Merkezi K:1 İZMİT adresinde hizmet vermeye başlamıştır. O tarihten bu yana 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam eden kuruluşumuz 15 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Körfez Mh. Şehit Rafet Karaca Bulvarı No:50 İzmit adresinde 2500 m2 kapalı alanda ve Eylül 2016 tarihinden itibaren yeni adresi Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı no:37'de 5000m2 kapalı alanda hizmet verdiği branş sayısını, muayene kapasitesini arttırarak hastaların tercih ettiği bir marka olmuştur. Kuruluşumuzun görmüş olduğu bu ilgiye ve talebe daha nitelikli ve nicelikli hizmet vermek için, Devlet Memurları, Emekli Sandığı çalışanları, Bağ-kur ve S.S.K ile anlaşmalarını tamamlayan kuruluşumuz Tüm Sosyal Güvenlik kuruluşları mensuplarına hizmet verebilir duruma gelmiştir. 20 ayrı branşta, 30 hekim ve 120'yi aşkın personeli ile sizlere sunduğumuz hizmet sonrasında kuruluşumuzdan memnun ayrıldığınızı görmek bizleri mutlu edecektir.

 

 

Vizyonumuz

Merkezimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına memnuniyeti yaşatan, hizmet verdiği toplum tarafından sürekli tercih edilen ve referans olarak gösterilen kuruluş olmak hedefindedir.

Misyonumuz

Merkezimiz kaliteye ve etik davranışa önem vererek hastalarına güvenilir bir ortamda hizmet sunarak hasta memnuniyetini sağlamak amacındadır.

Copyrights ©2014 Kocaeli Tıp Merkezi